Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

bezproblemowo, punktualnie i smacznie, jak zawsze maga duże porcje !

Klaudia

bardzo fajna pomidorówka i rybka :) polecamy:)

Klaudia

Smacznie, tanio, szybko :) najlepsze miejsce na obiad

Katarzyna

Jak zawsze miła i profesjonalna obsługa, a jedzonko pyszne, duże porcje, coraz fajniejsze dania i niestandardowe, więc nie ma kulinarnej nudy, wręcz przeciwnie, ogórkowa - nadal najlepsza, wyrazista w smaku!

Klaudia

grunt to miła i perfekcyjna dostawa :D pizzunie pyszne, szczególnie ta z ogórkiem kiszonym i cebulką, na polską zimę idealne !

Klaudia

nie można inaczej - 6 + - kwaśnica z konkretną wkładką, nie wahajcie się przy zamówieniu

Klaudia

bryzol 1 klasa, mięciutki, dobrze wypieczony i sałatka z ogórków, bardzo nam smakowało , polecamy ten zestaw , jak zawsze duża porcja!

Klaudia

Wszystko smaczne, gorące, bardzo duże porcje! Cebulowa i indyczek - polecam :) doprecyzowanie zamówienia na żywo to sama przyjemność ;)

Klaudia

Smaczne jedzenie i duże porcje! Tak trzymać!

Tomasz

wszystko smaczne :) a purre chrzanowe i gruszka w warzywach - świetna kompozycja, najedzeni wszyscy jak bąki :) mega porcje!

Klaudia

Studnia to moja ulubiona restauracja, przychodzę tu już od 2 lat, od początku, kiedy napełniła się wodą, czyli ludźmi o dobrej energii :) i nigdy nie zawiodłam się. Podobnie teraz, kiedy są dowozy. Jedzonko było pyszne, ogórkowa to mistrzostwo, to tego makaron i oryginalne pierogi z soczewicą, dynią i grzybkami; dostawa na czas i z uśmiechem, do tego bonus-niespodzianka :) Kiedy otworzyłam pudełko to zapach wypełnił całą kuchnię, po prostu wszystko zjedzone :D Czekam na zupę dnia - dyniową :D dajcie znać kiedy będzie.

Klaudia